YÜKLENİYOR...

Hakkımda

SY

Merhaba,

Adım Sertaç Yanık. 14 Mart 1996 doğum günüm. Üniversite hazırlık öğrencisiyim. Çocukluğumdan beri elektronik cihazlara ve bilgisayarlara ilgi duyduğumdan zamanla teknoloji yaşamımın bir parçası haline geldi. Teknolojiyi severek ve yakından takip ediyorum.

Film ve dizi izlemeyi çok severim. Farklı üsluba sahip, duygu yoğunluğu fazla, üstü kapalı mesajların bulunduğu, farklı çekim tekniklerinin kullanıldığını ve özellikle flashback tekniğinin kullanıldığı filmler çoğu zaman hoşuma gitmiştir. Sanat yönetmenleri arasında beğendiğim birçok yönetmen var. Christopher Nolan ve Quentin Tarantino’nun filmlerinin bende bıraktığı etki her zaman diğer yönetmenlerin filmlerinden bir adım önde olmuştur. Şu ana kadar izlediğim filmlerLink Icon arasından en beğendiğim film Interstellar olmakla beraber en beğendiğim dizi şimdilik beklentiyi çok fazla yükselttiğinden dolayı Mr. Robot. Film ve dizi izlemekten sonra en çok severek yaptığım eylem ise müzik dinlemek. Sürekli dinlediğim bir müzik türü bulunmamakta. Yani geniş bir kütüphanede yazılmış en iyi eserleri okuyacağım gibi geniş bir müzik ağı içerisinde bestelenmiş en iyi parçaları dinleyebilirim.

Yapılan her işin yaratıcılık ve tasarım yönüne aşırı derecede takıntılı olduğumu da not düşeyim. Tasarımın çok önemli bir etki bıraktığı konusunda hem fikiriz. Bu etkinin fazlasıyla kırılma noktası yarattığına inandığım için satın aldığım ürünlerde ve yaptığım tüm işlerde tasarıma çok fazla önem veriyorum. Galiba bunun en iyi tanımı: Göz zevki. 🙂

Hobi amaçlı açtığım ve geliştirdiğim bu sitede beğeneceğiniz içerikler olması dileğiyle. Gelişmelerden haberdar olmak için TwitterLink Icon‘da takip edebilir, iletişime geçmek için iletişim formunuLink Icon kullanabilirsiniz.

Belirsiz bir zaman diliminde görüşmek üzere.

DMCA.COM Protection Status Creative Commons Lisansı

Telif Hakkı © 2018 Sertaç Yanık. Tüm Hakları Saklıdır.