YÜKLENİYOR...

Hakkımda

SY

Herkese Merhaba,

Ben Sertaç Yanık. 1996 yılının Mart ayında Malatya’da doğdum. Üniversite hazırlık öğrencisiyim. Çocukluğumdan beri elektronik cihazlara ve bilgisayarlara ilgi duyduğumdan zamanla teknoloji yaşamımın bir parçası haline geldi. Teknolojiyi severek ve yakından takip ediyorum.

Film ve dizi izlemeyi çok severim. Farklı üsluba sahip, duygu yoğunluğu fazla, üstü kapalı mesajların bulunduğu, farklı çekim tekniklerinin kullanıldığını ve özellikle flashback tekniğinin kullanıldığı filmler çoğu zaman hoşuma gitmiştir. Sanat yönetmenleri arasında beğendiğim birçok yönetmen var. Christopher Nolan ve Quentin Tarantino’nun filmlerinin bende bıraktığı etki her zaman diğer yönetmenlerin filmlerinden bir adım önde olmuştur. Şu ana kadar izlediğim filmlerLink Icon arasından en beğendiğim film Interstellar olmakla beraber en beğendiğim dizi şimdilik beklentiyi çok fazla yükselttiğinden dolayı Mr. Robot. Film ve dizi izlemekten sonra en çok severek yaptığım eylem ise müzik dinlemek. Sürekli dinlediğim bir müzik türü bulunmamakta. Yani geniş bir kütüphanede yazılmış en iyi eserleri okuyacağım gibi geniş bir müzik ağı içerisinde bestelenmiş en iyi parçaları dinleyebilirim.

Yapılan her işin yaratıcılık ve tasarım yönüne aşırı derecede takıntılı olduğumu da not düşeyim. Tasarımın çok önemli bir etki bıraktığı konusunda hem fikiriz. Bu etkinin fazlasıyla kırılma noktası yarattığına inandığım için satın aldığım ürünlerde ve yaptığım tüm işlerde tasarıma çok fazla önem veriyorum. Galiba bunun en iyi tanımı: Göz zevki.

Hobi amaçlı açtığım ve geliştirdiğim bu sitede zaman içerisinde beğeneceğiniz içerikler olması dileğiyle… İnternet siteleri ile başlayan maceramı okumak için Kişisel Blog İmtihanımLink Icon içeriği ile devam edebilirsiniz.

Gelişmelerden haberdar olmak için Twitter’da takip edebilirsiniz: Takip EtLink Icon

Belirsiz bir zaman diliminde görüşmek üzere.

DMCA.COM Protection Status Creative Commons Lisansı

Telif Hakkı © 2017 Sertaç Yanık. Tüm Hakları Saklıdır.