YÜKLENİYOR...

Telif Hakkı Bildirgesi

Bu internet sitesinin -www.sertacyanik.com- sahibi Sertaç YanıkLink Icon‘dır. Bu internet sitesi yazı boyunca “Sertaç Yanık” olarak anılacaktır.

Sertaç Yanık internet sitesi üzerinde yayınlanan tüm içeriklerin hakları Sertaç Yanık’a aittir. İçeriklerin izinsiz kullanılması 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri YasasıLink Icon‘na göre suçtur. Belirtilen yasanın telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Sertaç Yanık’ın yazılı izni olmadıkça hiç kimse eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

Sertaç Yanık internet sitesi ayrıca uluslararası geçerliliği sağlanmış Creative CommonsLink Icon ve DMCALink Icon lisansı ile korunmaktadır.

Alıntı Ve Yeniden Kullanım Şartları

Sertaç Yanık internet sitesi üzerinde yayınlanan tüm içeriklerin fikri mülkiyet hakları “Alıntı Ve Yeniden Kullanım Şartları” ile esnetilmiştir.

Sertaç Yanık internet sitesinde yayınlanan içerikleri kullanmak için aşağıdaki iki kurala uymanız gerekmektedir. Belirtilen bu iki kurala uyduğunuz takdirde yayınlanan içerikleri kullanabilirsiniz.

  1. Kullanmak üzere seçtiğiniz içeriği tamamen kopyalamalı ve üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamalısınız.

  2. Kullanmak üzere seçtiğiniz içeriğin altına içeriğin aktif kaynak linkini eklemeniz gerekmektedir. Bahsedilen bu işlem Copy/Paste işleminde otomatik olarak oluşmaktadır. Otomatik oluşmadığı takdirde şu şekilde eklemeniz gerekmektedir:

    • Kaynak linkin aktif bağlantı olduğuna, yanlış yazılmadığına emin olun.

    • Kaynak link yanıltıcı olmamalı ve kesinlikle kopyaladığınız içeriğe ait olmalıdır.

DMCA.COM Protection Status Creative Commons Lisansı

Telif Hakkı © 2018 Sertaç Yanık. Tüm Hakları Saklıdır.